KO's op zondag: BBO Rainbow Teams-toernooi

Beugels en resultaten

Link naar teamwedstrijdresultaten.

update: Team Loukas en Team Meridian stonden gelijk in R32. 2 boards playoff gewonnen door Loukas.


Na een hobbelige kwalificatiefase waarin we niet alleen de automatiseringsvaardigheden van onze teams mochten testen, maar ook het geduld van onze spelers, Habemus Finalistii!

Ronde van 32 begint op zondag, en hier zijn de teams die erin slaagden vooruit te komen. Teamcaptains, let op uw inbox voor verdere instructies.

Klik hier voor de pagina Rainbow Teams Tournament.

Nr. Team Ronde 1 Rond 2 Totaal (total)
1 ICC Bridge club 32 52 84
2 grotere club 49 34 83
3 Team BulPort 40 34 74
4 Team SIRINYER SPO 58 12 70
5 terminators 12 56 68
6 Team bommenwerper 35 26 61
7 Team Tonmoy's 4 -12 72 60
8 Teammeridiaan 47 12 59
9 Legionowianin 10 41 51
10 Team Frayne 45 6 51
11 Team Jim Fox 28 21 49
12 Team Chris Cowan 12 35 47
13 Team Supercond 27 20 47
14 VFJ SPORTCLUB 34 12 46
15 Team Chili 43 1 44
16 Tormenta 32 12 44
17 ABTU2020 -2 45 43
18 Team Sarasota 17 23 40
19 Team Stelios Kozis -12 51 39
20 Dump troef 25 13 38
21 Team Aroon Birla 26 12 38
22 BIEDERS 23 12 35
23 Team Linda Groen 23 12 35
24 Team David Zapatka 7 27 34
25 Team Loukas 26 7 33
26 Misfit Heroes 37 -5 32
27 Team Belau 8 23 31
28 Team Rajasekhar 12 18 30
29 Team Netar Khanna 35 -6 29
30 101BCB 48 -20 28
31 BriMex 9 19 28
32 Team Hendrik 12 15 27
33 Sonny's team 12 15 27
34 Team Ying Wang 0 25 25

Plan

Zondag oktober 11

New York-tijd (US Eastern) Parijse tijd (Centraal-Europa)
Round Start Einde Start Einde # planken
32 K 11: 00 AM 12: 00 PM 5: 00 PM 6: 00 PM 8
16 K 12: 30 PM 1: 30 PM 6: 30 PM 7: 30 PM 8
8 K 2: 00 PM 3: 00 PM 8: 00 PM 9: 00 PM 8
halve finale 3: 15 PM 4: 15 PM 9: 15 PM 10: 15 PM 8
Finale / playoff 4: 30 PM 6: 30 PM 10: 30 PM 12: 30 AM 16 / 12

Formaat

  • Zondag 11 oktober.
    • Ronde van 32 met 8-board KO-wedstrijden tot de finale.
    • In de finale spelen teams één wedstrijd van 16 borden.